І знову у похід

05.08.2011
Останні дні липня 2011 року у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) видалися насиченими на події. Тільки вчора, 29.07.11 отримали посвідчення й класну кваліфікацію “Механік-водій БМП-2” та “Головний сержант механізованого взводу” після проходження навчального збору на базі військової частини А 0665 (смт. Десна Чернігівської обл.) курсанти 2-го курсу, як вже сьогодні, 30.07.11 у похід за знаннями вирушив черговий загін.
У цей день до військової частини А1815 (смт. Гончарівське) відбули студенти другого року навчання, які навчаються за програмою підготовки офіцерів запасу за контрактом.
За словами начальника Військового інституту генерал-майора Віктора Балабіна, навчальні збори в них розпочалися на навчально-матеріальній базі ВІКНУ ще 23.07.11, а мають бути завершеними 23.08.11, у День Державного Прапора України.
– У військовій частині А 1815 (смт. Гончарівське) буде проведено практичну складову навчальних зборів з дисциплін “Вогнева підготовка”, “Радіаційний, хімічний та біологічний захист”, “Тактична підготовка”, “Військова топографія” й “Фізична підготовка”.
Навчальні збори з дівчатами проводяться з 23.07.11 по 23.08.11 на базі Військового інституту.
Начальниками навчальних зборів призначено: у військовій частині А 1815 (смт. Гончарівське) – начальника військового факультету фінансів і права полковника Валерія Лісовського; у Військовому інституті – заступника начальника військового факультету фінансів і права з навчальної та наукової роботи – начальника навчальної частини підполковника Сергія Дементьєва.
Проведення занять зі студентами забезпечено необхідними матеріально-технічними засобами у повному обсязі.
Випускні іспити з військово-спеціальної підготовки будуть проведені 20.08.11 та 22.08.11 на базі ВІКНУ, а вже 23.08.11, напередодні великого Державного свята – 20-ої річниці Дня Незалежності України, відбудеться прийняття Військової присяги – зазначив генерал-майор Віктора Балабін.