XII Міжнародна студентська олімпіада з математики

27.07.2011

З 10 по 17 липня 2011 року в Ісламській Республіці Іран у м. Тегеран відбулися XII Міжнародна студентська олімпіада з математики.

У цьогорічних інтелектуальних змаганнях взяли участь понад 250 студентів та керівників команд з провідних університетів світу: Німеччини, Великобританії, Польщі, Іспанії, Румунії, Угорщини, Хорватії, Ізраїлю, США, Чехії, Білорусії, Росії, Індонезії, Ірану, Бразилії, Колумбії та інших.

Керівництво українською командою математиків здійснювала Катерина Михайлик, методист вищої категорії Інституту інноваційних технологій і змісту освіти; наукове керівництво – Дмитро Мітін, асистент кафедри математичного аналізу Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

За результатами XII Міжнародної студентської олімпіади з математики українські студенти вибороли:

Олександр Шамов, – золота медаль

Євген Македонський, – срібна медаль

Сергій Цатурян, – бронзова медаль
університету імені Тараса Шевченка;

Людмила Кадець, студентка Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна -бронзова медаль

Андрій Арман, - студент Київського національного університету імені Тараса Шевченка;
- бронзова медаль

За підсумками змагань команда України посіла І місце у командному заліку.