Молодіжний проект «Оздорови суспільство!»

22.06.2011
Губерському Леоніду васильовичу
ректору Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Старостенко Ганни Вікторівни,
Виконавчого директора БО «Фонд братів Кличків»

Шановний Леонід Васильович!

БО «Фонд братів Кличків» висловлює Вам свою повагу та звертається з наступним проханням.
У 2009 році наша організація разом з Фондом Конрада Аденауера започаткувала Всеукраїнський молодіжний проект «Оздорови суспільство!», який покликаний звернути увагу спільноти, і безпосередньо молоді, на цінності здорового суспільства, надати можливість студентам висловлювати свою думку щодо оздоровлення суспільства та самим долучитися до створення моделей здорового суспільства на прикладі своєї громади.
Цього року, традиційно, проект стартує з однойменного конкурсу ідей, який буде тривати до 30 серпня 2011р. Автори найкращих робіт продовжать змагання та отримають гранти на реалізацію своїх проектів.
Просимо Вас приєднатися до проекту та дозволити повідомити про проведення конкурсу студентів вашого навчального закладу.
З найкращим побажаннями та сподіваннями на позитивну відповідь,
Виконавчий директор
Старостенко Г.В.