ВРУЧЕННЯ ПОДВІЙНИХ СЕРТИФІКАТІВ СТУДЕНТАМ ІМВ

23.06.2011
21 червня 2011 року студентам Інституту міжнародних відносин Київського Національного університету імені Тарса Шевченка вручили по- двійні сертифікати Інституту міжнародних відносин та Університету Дюсельдорфу імені Генріха Гейне про проходження курсу "Європейська конкурентна системата регулювання ринку".
Студенти навчалися за двома курсами дисциплін: «Конкурентне регулювання в ЄС» (26 годин) та «Прийняття рішень у ЄС» (20 годин), які проводив професор університету Дюсельдорфа (ФРН) Рікардо Мені. Навчання проходило протягом 2 місяців, після чого студенти захищали свої письмові роботи і складали іспит. За результатами іспиту сертифікат отримав 21 студент.
На урочистій події були присутні Директор ІМВ професор Копійка В.В, заступник директора з наукової роботи та міжнародних зв’язків Шнирков О.І., проректор з міжнародних зв'язків КНУ імені Тараса Шевченка професор БехП.О. , викладачі з кафедри порівняльного і європейського права ІМВ разом з завідувачем кафедри професором Муравйовим В.І., викладач університету Дюсельдорфа (ФРН) РікардоМені, Голова представництва Європейського Союзу в Україні Жозе Мануель Пінту Тейшейра, представники посольств Італії, Німеччини, Франції, Угорщини, Іспанії та студенти ІМВ. Вітальною промовою зустріч відкрив Директор Інституту міжнародних відносин професор Копійка В.В. . Після промови Директора слово брали шановні учасники урочистої події: Бех П.О, Жозе Мануель Пінту Тейшейра, Рікардо Мені. Довгоочікувані сертифікати студентам вручив Голова представництва Європейського Союзу в Україні пан Тейшейра. Після вручення відбулася цікава дискусія, в якій брали участь як студенти Інституту, так і представники Посольств.

Institute of International Relations
Taras Shevchenko National University of Kyiv
and
Heinrich Heine University (HHU) Düsseldorf