ДЕНЬ НАУКИ У ГЕОГРАФІВ

03.06.2011
В рамках святкування Дня науки на географічному факультеті 31 травня 2011 року відбулася зустріч із заступником Міністра регіонального розвитку та будівництва України доктором економічних наук, професором Романюком Сергієм Андрійовичем. На цій зустрічі були присутні декан, заступники декана, завідувачі кафедрами, викладачі, співробітники, аспіранти і студенти факультету.
Романюк С.А. поділився своїми думками про поточні проблеми розвитку регіонів України, реформування економіки та його законодавче забезпечення, роль наукових досліджень в суспільно-економічному розвитку країни, сприйняття Україною світових та європейських досягнень в модернізації регіональної економіки тощо.
Після цікавої доповіді в аудиторії розгорнулась не менш цікава дискусія з таких актуальних проблем як:
- енергетичне майбутнє України (проф. Хільчевський В.К.);
- перспективи державного фінансування наукових досліджень (проф. Ободовський О.Г.);
- стратегічне планування в Україні (проф. Яценко Б.П.);
- ринок сільськогосподарської землі (проф. Хільчевський В.К.);
- рівень диспропорції регіонів (зав. лаб. Мельничук А.Л.);
- вступ України в Європейський Союз (асп. Горбач А.).
Підсумки цікавої зустрічі підбив декан географічного факультету член-кореспондент НАПН України Олійник Я.Б.
По завершенні зустрічі кращі наукові доповіді студентів географічного факультету були рекомендовані до безкоштовних публікацій в наукових збірниках географічного факультету. Серед їх авторів: Гнатюк Н., Юрченко Т., Корзун Ю., Рахматулліна С., Бондарець Д., Растворова М., Гнатюк О.