Артем Нікіфоров очолив найвищий ОСС м. Києва

21.05.2011
Голову Ради студентів ІМВ Артема Нікіфоров обрано керівником найвищого органу студентського самоврядування м. Києва.
20 травня у Червоному корпусі Університету відбулись установчі збори Асоціації керівників органів студенстького самоврядування м. Києва. Новостворена організації об'єднує голів органів студентського самоврядування ВНЗ ІІІ-IV рівня акредитації м. Києва та покликана об'єднати зусилля студенства столиці у вирішенні нагальних проблем, а також участі студентського самоврядування у формування державної політики у сфері вищої освіти.
До складу Асоціації увійшли найбільші ВНЗ м. Києва. Головою Асоціації було одноголосно обрано Голову Ради студентів ІМВ Артема Нікіфорова.
"Нам багато над чим доведеться попрацювати. Об'єднувати людей - завжди надзвичайно складне завдання, - говорить Артем Нікіфоров, - Ми створили Асоціацію керівників органів студентського самоврядування м. Києва, щоб голос студенства був почутий на найвищому рівні. Основним пріоритетом своєї діяльності бачу розвиток співпраці з Міністерством освіти та науки, молоді і спорту, а також Київською міською державною адміністрацією. Є багато проектів державних рішень, у розробці яких мають взяти участь органи студентського самоврядування".