В Єгипетському центрі відбулася зустріч з мистецтвознавцем Гібою Баракят

20.05.2011
19 травня 2011 року в Єгипетському центрі арабської мови та культури відбулася зустріч Надзвичайного і Повноважного Посла Єгипту в Україні пана Ясера Атефа та єгипетського науковця доктора Гіби Баракят зі студентами та викладачами кафедри Близького Сходу Інституту філології. Пані Баракят є директором проекту Центру документування культурної та природної спадщини Єгипту. В рамках зустрічі науковець-мистецтвознавець провела лекцію на тему «Досвід Єгипту у використанні інформаційних технологій для документування культурної спадщини». Лекція супроводжувалася яскравою мультимедійною презентацією.
Після лекції аудиторія мала можливість поспілкуватися з почесними гостями, поділитися враженнями від почутого та отримати кваліфіковані та вичерпні відповіді на питання. Студентам та викладачам було цікаво дізнатися про новітні технології документування та зберігання старожитностей у країні, що має надзвичайно багату культурну спадщину. У майбутньому Центр планує проведення низки нових зустрічей освітньо-культурологічної тематики з науковцями арабських країн.

Єгипетський центр арабської мови та культури