«Вільна піраміда» визначилаcя з переможцями

16.05.2011
За підтримки «Асоціації більярду Київського національного університету імені Тараса Шевченка» (президент Асоціації – ректор університету Губерський Л.В.) в Більярдному клубі " BUFFALO " 13.05.11 відбувся І-й особисто-командний чемпіонат Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) серед курсантів з більярду „Вільна піраміда”. Головний суддя – секретар Асоціації, професор Військового інституту Безносюк О.О.
В особистому заліку та в змаганнях турніру «Білія» І місце виборов курсант 5-го курсу військово-гуманітарного факультету (ВГФ) Небелас Д.В., наставником якого є провідний вчений університету, завідувач кафедри філософського факультету професор Ярошовець В.І.
В особистому заліку ІІ та ІІІ місця посіли курсанти військового факультету фінансів і права (ВФФП) Загородній Є.М. та Колішенко Р.О.
В змаганнях турніру «Білія» ІІ та ІІІ місця посіли курсанти ВФФП Колішенко Р.О. та Бондар Я.О.
В командному заліку призові місця розподілилися наступним чином: І. ВФФП (2-й курс), ІІ. ВФФП (1-й курс), ІІІ. поділили курсанти ВФФП (4-й курс) та ВГФ.
Відчутну допомогу в проведенні турніру надав її спонсор – «Buffalo Group LTD» (директор – Пономаренко А.Х., який є президентом Асоціації розвитку більярдного спорту серед студентів України).
Курсанти ВІКНУ звертаються до студентів та аспірантів університету про створення в «Асоціації більярду Київського національного університету імені Тараса Шевченка» слідом за спілкою науково-педагогічних, наукових та інженерно-технічних працівників, спілки студентів та аспірантів університету.
Начальник групи зв’язків із громадськістю Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка Сергій Льовін