ІМВ відвідала делегація міжнародного військового штабу НАТО

13.05.2011
12 травня 2011 року Інститут міжнародних відносин відвідала офіційна делегація міжнародного військового штабу НАТО на чолі з Генеральним директором Міжнародного військового штабу НАТО генерал-лейтенантом Юргеном Борнеманном. Делегація НАТО відвідала Інститут міжнародних відносин в рамках офіційного візиту в Україну.
Делегація НАТО зустрілася з Директором Інтституту міжнародних відносин професором Копійкою В.В., а потім Голова делегації виступив з промовою та поспілкувався зі студентамі Інституту. Під час свого виступу пан Борнеманн зосередився на сучасних викликах, які стоять перед НАТО сьогодні, новій програмі діяльності організації на наступні 10-15 років, прийнятій минулого тиждня, а також підкреслив важливість партнерства України та НАТО та виділив їхні спільні інтереси за різними напрямами діяльності. Пан Борнеманн наголосив на тому, що Україна є активним учасником, надійним партнером в багатьох видах діяльності Організації Північноатлантичного договору.
Після промови Генеральний Директор пан Борнеманн та студенти мали цікаву дискусію. Студенти питали про різні напрями діяльності НАТО, можливу участь України в цій організації, відносини між НАТО та ЄС та ін.
В кінці зустрічі Генеральний директор Міжнародного військового штабу НАТО висловив надію на подальше співробітництво Україні з НАТО та його подальше розширення.
May 12, 2011the Institute of International relations welcomed the NATO International Military Staff Delegation headed by Director General International Military Staff Lieutenant General J?rgen Bornemann. The NATO delegation visited the Institute in frames of the official visit to Ukraine.
First of all the NATO Delegation had a meeting with Professor Kopiyka V.V., Director of the Institute, and then Mr. Bornemann gave a speech to the students. The speech of the Director General touched the actual challenges of NATO, the new framework for NATO activity for the next decade and emphasized on partnership between NATO and Ukraine including issues of common interest. Mr. Bornemann outlined that Ukraine is an active contributor, reliable partner and provider, rather than a consumer for NATO activities.
After the speech of the Lieutenant General the students asked him questions about the different directions of NATO activity, i.e. situation in Libya, possibilities of Ukraine as a member state of the Atlantic Alliance, NATO-EU relations, etc.
At the end of the discussion the Director General International Military Staff expressed the willingness to broaden partnership between our country and North-Atlantic Treaty Organization.

Інституту міжнародних відносин
Київського національного університету