Спадщина Сергія Булгакова

28.04.2011

З 12 по 14 травня 2011 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка на економічному факультеті відбудеться Міжнародна наукова конференція „Спадщина Сергія Булгакова в сучасному соціо-гуманітарному дискурсі”. Організаторами конференції виступили Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Московський державний університет ім. М.В. Ломоносова (Центр суспільних наук), Київська духовна академія і семінарія УПЦ, Паризький Свято-Сергієвський православний богословський інститут, Київське релігійно-філософське товариство, Всеукраїнська громадська організація „Інститут дослідження економіки і суспільства ХХІ століття”.
Проведення Міжнародної наукової конференції здійснюється на честь 140-річчя з дня народження Сергія Булгакова – видатного вченого-економіста, мислителя, суспільного діяча, богослова і релігійного філософа, священика Православної Церкви.
З вітальним словом до учасників конференції звернеться Блаженнійший Володимир, Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель Української Православної Церкви. Відкриє Міжнародну наукову конференцію ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор філософських наук, професор, академік Національної академії наук України Л.В. Губерський.
У роботі конференції планується участь провідних учених університетів України, Росії, Франції, Великобританії, Швейцарії, Італії, Білорусії.

Урочисте відкриття відбудеться 12 травня 2011 року о 10.00 в актовій залі економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка (вул. Васильківська, 90-а).

Наші координати:
м. Київ, вул. Васильківська, 90-а