Політологи дискутували з американцями.

28.04.2011
28 квітня 2011 р. в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулася дискусія на тему «Особливості законотворчості в Сполучених Штатах Америки». Дискусія була організована кафедрою політології філософського факультету за сприяння Державного департаменту США в рамках Програми законодавчого обміну Legislative Fellow Program (LFP). Із доповідями виступили фахівці із США Дженіс Хайд (Janice Hyde), директор міжнародної організації "GLIN Central" (Глобальна інформаційна мережа законодавства), співробітник Юридичного відділу Бібліотеки Конгресу США та Джо Аяла (Joe Ayala), представник юридичного відділу Секретаріату Законодавчої Асамблеї штату Каліфорнія, США. Експерти розповіли про функціонування спеціалізованої світової мережі, що дає можливість ознайомитися із законодавчими актами різних країн чотирнадцятьма мовами світу, висвітлили історію та особливості роботи Бібліотеки Конгресу США, а також представили специфіку законотворчості на рівні штатів на противагу законотворчості на рівні федерації. У зустрічі взяли участь студенти філософського факультету, які активно долучалися до дискусії, ставлячи цікаві запитання та коментуючи виступи фахівців.