Спецвипуск до Дня Перемоги

28.04.2011

На честь 66-ої річниці Великої Перемоги колектив редакції газети «Київський університет» створив Спеціальний святковий випуск. На шпальтах розміщено Привітання та теплі побажання ректора ветеранам, пізнавальні матеріали про Київський університет в роки Великої Вітчизняної війни, викладачі, співробітники, аспіранти та студенти якого воювали на фронтах та в Русі Опору, спогади фронтовиків, нариси про долі обпалені війною. А також цікавий матеріал про онука Героя Радянського Союзу Валентина Гришка, колишнього студента Інституту філології. Сергій Малахов, так звати онука, волею випадку через 66 років розшукав сліди свого діда і відвідав університет, що свято зберігає пам»ять про нього.
До слова, Спеціальний випуск «Київського університету» до Дня Перемоги вперше видрукувано у видавничо-поліграфічному центрі нашого університету.