Вдячність за пам

20.04.2011
Державний історико-меморіальний Лук'янівський заповідник просить Вас відзначити Голову профбюро, професора, доктора філологічних наук Серажим Катерину Степанівну, секретаря профбюро, доцентра кафедри видавничої справи та редагування Женченко Марину Іванівну, асистена кафедри видавничої справи та редагування Полковенка Тараса Вікторовича та студентів 2 та 3 курсів кафедри видавничої справи та редагування (Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка) за багаторічну плідну співпрацю та допомогу в благоустрої одного з найстаріших історичних некрополів міста – Лук'янівського цивільного кладовища.

Увага до старих недоглянутих могил, виявлена студентами та викладачами, є плідним внеском у збереження пам'яток історії України та свідчить про високий рівень виховання молодого покоління, що, в свою чергу, дає нам подію сподіватися на зростання морального рівня нашого суспільства загалом.