ВІКНУ: духовному вихованню курсантів – підвищена увага

27.04.2011
У фотогалереї Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) до свята Великодня відкрилася фотовиставка робіт начальника Головного контрольно-ревізійного управління Генерального штабу Збройних Сил України генерал-майора Миколи Драгана за назвою: «Дорога до храму».
Високохудожні роботи автора представляють до уваги всього особового складу ВІКНУ види храмів України всіх конфесій. Це не перша його фотовиставка, яка побачила світ, але її тема особлива для Миколи Юхимовича.
До вас, намолених віками,
На сповідь, прощу і на суд,
До вас, святі Господні Храми,
Діла і помисли несу…

Цими рядками, з однойменного до назви фотовиставки віршу, їх автор якнайкраще передає головний задум своїх творів.
Як зауважив заступник начальника Військового інституту з виховної роботи полковник Віктор Уліч, ця фотовиставка з’явилася у стінах військово-навчального підрозділу університету дуже своєчасно й робить свій вагомий внесок у духовне виховання курсантів.
Начальник групи зв’язків із громадськістю Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка Сергій Льовін