Королева юридичного факультету

20.04.2011
Краса й жіночність, як виявляється, для юристів асоціюється не лише з Фемідою. 15 квітня в Актовій залі Червоного корпусу КНУ імені Тараса Шевченка пройшло свято молодості та чарівності – «Королева юридичного факультету». Серед учасниць: Пігун Аліна, Дударенко Валерія, Сирота Маріанна, Подольська Яна, Войтиченко Аліна, Казанець Альона, Нагребецька Юлія, Фролова Дар’я. Конкурсантки – студентки юридичного факультету - дивували не лише вродою, а й своїми талантами та розумом.
Глядачі, яких зібрався повен зал, затамовували подих з кожним виходом красунь; сміялися від почуття гумору конкурсанток та завмирали в очікуванні результатів. Високоповажне журі: шеф-редактор журналу PINK Уляна Бойко, спортсмен Олександр Долгополов, учасник гурту «Ва-банк» Тарас, співачка Тереза Франк, співаки Василь Бондарчук, продюсер Геннадій Пугачов, Віталій Галай, Кіше, Петро Чорний, продюсер Геннадій Пугачов, голова студентського парламенту університету Максим Макарчук – ні на секунду не відривали погляду, намагалися помітити найменші деталі та все одно визначення переможниці було для них нелегким завданням.
І безпрецедентний випадок – вибір глядачів та журі співпав, і королевою глядацьких симпатій та королевою юридичного факультету 2011 стала студентка 2 курсу Маріанна.
Своїми враженнями з нами поділилася перша віце-королева юридичного факультету Аліна Пігун. За її словами найпрекраснішим у конкурсі була його атмосфера: дівчата здружилися, не відчували ані заздрості, ані почуття конкуренції. Достойно оцінюючи одна одну, дівчата раділи тому, що могли стояти поряд.
Гостям продемонстрували свої таланти і наші артисти, що виступали на сцені між виходами «королев» - студент 2 курсу юридичного факультету Ярошкевич Володимир, учасник шоу «Україна має талант» Перегуда Антон, студент фінансово-правовго коледжу Дорощук Антон, студентка 3 курсу ІМВ Кирилко Дарина, студентка 2 курсу юридичного факультету Сиротіна Діана, студентка 4 курсу юридичного факультету Плотнікова Катерина.
Глядачі виходили задоволені. Щиро вітаючи своїх фавориток, друзі обнімали дівчат та дарували їм величезні букети квітів. Ледь тримаючись на ногах від величезного вибуху емоцій та маси подарунків красуні обережно ступали легкою ходою червоними доріжками своєї слави.
Юридичний факультет висловлює подяку спонсорам конкурсу: журналу PINK; компанії «Орифлейм»; салону краси «De Pari»; салону весільних суконь «Мадонна»; салону весільних суконь «Slanovskiy»; компанії «Study ua»; компанії «Gold фітнес»; компанії «Рікітік»; салону квітів «Квіткар» та профспілковій організації нашого університету.

Кучерук Ю.М.