SIFE-перший досвід у створенні бізнесу!

15.04.2011
У Вас немає досвіду роботи? Ви не вмієте шукати інвесторів та втілювати свої ідеї в бізнес?
SIFE– це ідеальний шанс здобути такий досвід!
SIFE — це найбільша студентська програма у світі, що охоплює 48,000 учасників з 39 країн. Понад 1,500 студентських команд беруть участь у SIFE, навчаючись принципам вільного підприємництва та створюючи нові економічні можливості для суспільства. Найкращі команди від кожної країни щорічно збираються на Всесвітній кубок SIFE для визначення Чемпіону світу SIFE.
Запрошуємо на презентаціюпрограми SIFE, яка відбудеться 18 квітня 2011 р.на ф-тікібернетики КНУ ім.Т.Шевченка, ауд.№39 о 1415, за адресою проспект Глушкова 4д.
Ярослав Каплан, менеджер програми SIFEв Україні,розкаже про досвід SIFEв Україні та світі. Також ви познайомитесь з новоствореною командою SIFEКНУ та отримаєте можливість долучитись до неї.
Приходьте, буде весело 

Детальніше про SIFEна www.sife.in.ua та www.sife.org