Внесок географів у підготовку до Євро – 2012

07.04.2011
На географічному факультеті відкрилася міжнародна науково-практична конференція «Євро – 2012: туристичний супровід». В роботі конференції беруть участь провідні вчені України з питань туристичної індустрії, Р. Сібріцький (США), представники Комітету з підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року, представники Державної служби туризму і курортів України, туроператори України.
На конференції розглядаються проблеми: підготовки кадрів для туризму, наукові дослідження в туризмі, розвитку в’їздного, внутрішнього туризму та екскурсійної діяльності, регіональні аспекти забезпечення Євро – 2012, організаційно-правові засади забезпечення туристичного супроводу Євро – 2012, розвиток інфраструктури матеріально-технічної бази туризму, інформаційне забезпечення і промоції туристичних можливостей, кадрове забезпечення туризму.