Презентація китайсько-українського словника

05.04.2004
8 квітня о 15:00 у Київському Міському будинку вчителя (адреса: вул. Володимирська, 57) відбудеться презентація китайсько-українського словника від Центру китаїстики Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Перша в Україні лексикографічна праця в галузі китаїстики містить понад 80 000 китайських слів, які означають реалії сучасного та давнього Китаю у різних сферах.

Створення словника, пов’язане із підвищеною зацікавленості китайською мовою та культурою в Україні та збільшенням обсягів двосторонньої співпраці між Україною та Китаєм.

Запрошені гості: Голова Верховної ради України Володимир Литвин, надзвичайний та повноважний посол КНР в Україні Яо Пейшен, ректор Київського університету імені Тараса Шевченка академік Віктор Скопенко, Віце-прем'єр-міністр України Дмитро Табачник.

Телефон для акредитації журналістів 239-34-66