Візит до Хорватії

10.03.2011
9-10 березня відбувся офіційний візит Голови Верховної Ради України Володимира Литвина до Республіки Хорватії. В складі делегації і ректор нашого університету академік Леонід Губерський. В ході візиту відбулася зустріч української делегації зі студентами філософського факультету Загребського університету, де Володимир Литвин відкрив виставку «Українська вишивка і народне мистецтво». Делегація відвідала також кафедру української мови і літератури, де відбулося відкриття аудиторії імені Тараса Шевченка. Голова Верховної Ради України виступив перед студентами Загребського університету. У виступі Володимир Литвин наголосив: «На нинішньому етапі глобальної нестабільності своєрідним урівноважувачем, моральним авторитетом має виступити університетська корпорація, насамперед для того, аби осмислити те, що відбувається, та визначити параметри розвитку людства, заглянути за горизонт і спланувати наше життя». Перед загребськими студентами виступив також ректор КНУ імені Тараса Шевченка академік Леонід Губерський.