Туреччина стає все ближчою.Платформа "DA" зібрала свій актив

04.03.2011
3 березня У залі засідань Вченої Ради Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася Міжнародна наукова конференція «Двадцять років діалогу взаєморозуміння і взаємодії між незалежною Україною й Туреччиною». Вступним словом її відкрив ректор університету академік Леонід Губерський. Привітали конференцію Голова Міжнародної громадської організації Платформа « Діалог Євразї», професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Володимир Сергійчук та депутат Великих Народних Зборів, заступник голови Парламентської асамблеї турецько-української дружби Денгір Мір Мехмет Фират, а також Посол Туреччини в Україні Агмет Бюлент Меріч. В ході конференції було обговорено низку актуальних питань,що стосуються сучасних українсько-турецьких відносин, економічних зв»язків, культурного співробітництва, освітньо-педагогічних стосунків. Зокрема, завідувач кафедри політичної аналітики і прогнозування НАУПУ , доктор політичних наук, професор Сергій Телешун виступив з доповіддю «Україна й Туреччина перед світовими викликами в сучасному світі. Перед учасниками конференції виступили відомі українські та турецькі науковці, політики,літератори.