Костес Паламас вустами pадникa посла Грецької республіки

22.03.2004
19 березня цього року в Інституті філології КНУ ім. Т. Шевченка з нагоди річниці проголошення незалежності Греції відбулася зустріч першого радника посла Грецької Республіки в Україні п. Ієремії Рози зі студентами, що вивчають новогрецьку мову на кафедрі елліністики.

Пані радник, що є членом грецького товариства поціновувачів творчості Костиса Паламаса, прочитала лекцію на тему “Костис Паламас: Життя і твочість письменника в контексті історичного розвитку Греції (ІІ пол. ХІХ– І пол. ХХ ст.)”. Лекція супроводжувалася показом рідкісних слайдів та читанням поезій Паламаса. Свої переклади кількох поезій прочитав професор кафедри елліністики Пономарів О.Д.

22 березня лекція була прочитана для широкого загалу Інституту в перекладі Марії Терезової. Після лекції відбулося жваве обговорення і пані Ієремія відповіла на запитання слухачів.