Н А К А З Про відзначення Дня захисника Вітчизни 23 лютого 2011 року

21.02.2011

“ _____ “ лютого 2011 р. № ___________

З нагоди Дня захисника Вітчизни від імені трудового колективу університету висловлюю глибоку вдячність воїнам і трудівникам, які в роки Великої Вітчизняної війни героїчно відстояли Батьківщину, ветеранам військової служби України, всім захисникам Вітчизни, що на її рубежах свято берегли й бережуть незалежність і спокій,
і н а к а з у ю:
• структурним підрозділам університету урочисто відзначити День захисника Вітчизни – 23 лютого;

• провести покладання квітів до Пам’ятного знаку викладачам і студентам університету, загиблим у боях Великої Вітчизняної війни, та інші заходи (план додається);

• нагородити Почесною грамотою університету таких ветеранів військової служби України, працівників університету:

1. Безбах Віктор Григорович – завідувач кафедри військово-гуманітарний дисциплін ВІ;
2. Вишнівський Віктор Вікторович – старший науковий співробітник Науково-дослідницького центру ВІ;
3. Горшколєпов Володимир Борисович – професор кафедри військового управління ВІ;
4. Грибок Олександр Павлович – методист вищої категорії Науково-методичного центру організації навчального процесу університету;
5. Дзюба Микола Тимофійович – доцент кафедри інформаційно-психологічного протиборства ВІ;
6. Козлов Євген Васильович – директор житлового комплексу Студмістечка;
7. Медведєв Юрій Борисович – доцент кафедри фінансів Збройних Сил України ВІ;
8. Мошкін Леонід Миколайович – технік кафедри військового управління ВІ;
9. Онищук Михайло Іванович – доцент кафедри інформаційно-психологічного протиборства ВІ;
10. Пашков Сергій Анатолійович – старший науковий співробітник Науково-дослідницького центру ВІ;
11. Слонимський Володимир Гнатович – професор кафедри військово-гуманітарних дисциплін ВІ;
12. Ступніцький Анатолій Іванович – провідний інженер Відділу охорони праці;
13. Теплоухов Борис Павлович – викладач кафедри загальновійськових дисциплін ВІ;
14. Шпильовий Сергій Євтихійович – доцент кафедри бухгалтерського обліку, звітності та контрольно-ревізійної роботи ВІ.

В.о. ректора О.К. Закусило

Погоджено:

Голова профспілкової організації В.Ф. Цвих

Голова Ради ветеранів
та Ради старійшин М. О. Карпенко

Начальник юридичного відділу І.В. Саленко

За Планом відзначення Дня захисника Вітчизни Київським національним університетом імені Тараса Шевченка розіслані привітання ветеранам війни і праці університету, учасникам Великої Вітчизняної війни, ветеранам Збройних сил України; у читальному залі інформаційно-біологічному відділі Наукової бібліотеки (к. 16) організована Виставка літератури до Дня захисника Вітчизни.
Планується участь курсантів Військового інституту у заходах з нагоди Дня захисника Вітчизни, що проводять Київська міська та Голосіївська районна державні адміністрації, також будуть проведені уроки мужності для учнів навчальних закладів Голосіївського району м. Києва за участю ветеранів, офіцерів та курсантів Військового інституту. 23 лютого буде проведено святковий мітинг на плацу Військового інституту, урочисті збори особового складу Військового інституту та святковий концерт.
У Раді ветеранів війни і праці 23 лютого пройде спільне засідання президії Ради ветеранів війни і праці та Ради старійшин університету. Об 1145 буде виставлена Почесна варта біля Пам’ятного знаку викладачам і студентам університету, загиблим у боях Великої Вітчизняної війни, також біля центрального входу в червоний корпус о 1200 планується Покладання квітів до Пам’ятного знаку від ректорату, профкому, Ради ветеранів та Ради старійшин університету, факультетів, інститутів, інших підрозділів.