Святий Валентин гостював на юридичному

15.02.2011
Захоплююче, чарівне, незрівняне, щире, ніжне, палке кохання, - почуття, що здатне змінити людину до невпізнання. Йому присвячують пісні та поезії, від нього гірко плачуть та до нестями сміються. Почуття, що непідвладне жодним законам та бар’єрам, воно бере у полон людину і робить її найщасливішою на землі. Закохатися не важко, важко у цьому освідчитись. І, напевно, саме тому існує День Святого Валентина, коли можна підійти до дорогої людини і тихенько на вушко сказати заповітні слова))))
У цей по-справжньому казковий день, Студентський парламент юридичного факультету вітав усіх студентів – правників символічними сердечками, щоб кожен відчув себе коханим і потрібним. «Бути коханим – це більше, ніж бути багатим, бо бути коханим – означає бути щасливим».

Прес-центр Студентського парламенту юридичного факультету