Новий імпульс співробітництву

28.01.2011
27 січня ректор університету академік Леонід Губерський прийняв делегацію з столиці Казахстану Астани, яку очолював ректор Євразійського національного університету імені Л. М. Гумільова Бахиджан Жарилкасимович Абдраімов. Обидва університети давно підтримують дружні стосунки і співпрацюють по багатьох напрямках. Метою нинішньої зустрічі було обговорення плану проведення «Днів науки» Київського національного університету імені Тараса Шевченка в Євразійському національному університеті та в місті Астана в рамках запрошення Президента Республіки Казахстан Нурсултана Назарбаєва. На зустрічі йшлося також про перспективи відкриття науково-освітнього центру Казахстану в КНУ імені Тараса Шевченка і такого ж українського центру в казахському університеті. З огляду на те, що в Казахстані проживає 350 тисяч етнічних українців – казахських громадян ( одна з найбільших етнічних груп Казахстану), створення таких центрів сприятиме подальшій інтенсифікації культурних та науково-освітніх зв’язків між двома країнами. Було обговорено терміни поїздки до Астани делегації нашого університету. Попередньо її заплановано на третю декаду березня.