Спеціальний випуск «Вісника Ради студентів»

19.01.2011

Редакція «Вісника Ради студентів» пропонує вашій увазі спеціальний 18-й випуск ВРС до Дня дипломатії та Нового року.

Студенти вирішили поцікавитися у Директора Інституту, його заступників, завідувачів відділень та кафедр, якими вони запам'ятали студентів у 2010 році та які очікування покладають на них у 2011.

Також у номері ви знайдете репортажі зі святкування Дня дипломатії в ІМВ та святкового концерту.

Специальный выпуск «Вісника Ради студентів»

Редакция «Вісника Ради студентів» предлагает вашему вниманию специальный 18-й выпуск ВРС ко Дню дипломатии и Новому году.

Студенты решили поинтересоваться у директора Института, его заместителей, заведующих отделений и кафедр, какими они запомнили студентов в уходящем 2010 году и какие ожидание возлагают на них в 2011.

Также в номере вы найдете репортажи с празднования Дня дипломатии и концерта к Новому году.

The Student Council Newsletter special edition