Студентський проект «ІМВ ТБ»

18.01.2011
Перше студентське телебачення ІМВ вже доступне для перегляду.

Півроку підготовки. Години відзнятого матеріалу і ось нарешті до уваги всіх студенти ІМВ пропонують найоригінальніший інститутський проект 2010 року – «ІМВ ТБ».

«ІМВ ТБ» – інформаційно-розважальна програма, яка дає можливість глядачам ознайомитися з усіма найважливішими подіями життя Інституту за перший семестр 2010-2011 навчального року.

«Ідея створення свого власного інститутського телебачення у нас з'явилася давно», – розповідає автор проекту Олексій Хорошенький (2 курс відділення міжнародної інформації). «В Інституті міжнародних відносин відбувається надзвичайно багато цікавих подій, висвітлення яких потребує оригінального підходу. Ми довго до цього йшли і ось нарешті перший випуск вже «в ефірі» на офіційному сайті Інституту.

20-хвилинний випуск містить сюжети про візити високих гостей, студентські заходи, конференції, опитування, цікаві інтерв'ю та багато іншого.

«Це лише початок. Я переконаний, що з часом ми зможемо перетворити наш проект на справжнє телебачення», – запевняє Голова Ради студентів ІМВ Артем Нікіфоров (3 курс відділення міжнародного права).

Реалізація проекту стала можливою завдяки тісній співпраці між Радою студентів та адміністрацією Інституту.

«ІМВ ТБ – це черговий проект, який підтвердив, що наші студенти талановиті в усіх сферах. Це – головна особливість Інституту міжнародних відносин: поряд з основним фахом ми даємо можливість студентам розвиватися всесторонньо», – ділиться враженнями заступник директора з навчально-виховної роботи Павло Дзюба.

Для перегляду повної версії перейдіть за посиланням: http://www.iir.kiev.ua/ua/tv.

Студенческий проект «ІМВ ТБ»

Первое студенческое телевидение ИМО уже доступно для просмотра.

Полгода подготовки, часы отснятого материала, и вот студенты ИМО предлагают вниманию всех самый оригинальный институтский проект 2010 года – «ІМВ ТБ» («ИМО ТВ»).

ІМВ ТБ – информационно-развлекательная программа, которая даст возможность зрителям ознакомиться с наиболее важными событиями Института первого семестра 2010-2011 учебного года.

«Идея создания своего собственного телевидения у нас появилась давно», – рассказывает автор проекта Алексей Хорошенький (2 курс отделения международной информации). "В Институте международных отношений происходит много интересных событий, освещение которых требует оригинального подхода. Мы долго шли к этому и вот наконец-то первый выпуск уже «в эфире» на нашем официальном сайте Института.

В сюжетах 20-минутного выпуска наши корреспонденты расскажут о визитах высоких гостей, студенческих мероприятиях, проведут опросы и возьмут интервью у интересных личностей.

«Это только начало. Я убежден, что со временем мы сможем превратить наш проект в полноценное телевидение», – рассказывает Председатель Совета студентов ИМО Артем Никифоров (3 курс специальности международного права).

Реализация проекта стала возможной благодаря тесному сотрудничеству между Советом студентов и администрацией Института.

«ІМВ ТБ – это очередной проект, который подтвердил, что наши студенты талантливы во всех сферах. Это – главаня особенность Института международных отношений: кроме основной специальности мы предоставляем студентам возможность развиваться всесторонне», – делится впечатлениями заместитель директора по учебно-воспитательной работе Павел Дзюба.

Для просмотра полной версии перейдите по ссылке: http://www.iir.kiev.ua/ua/tv.

«IIR TV» on air

Students' new project «IIR TV» has been launched!

We have been getting ready for half a year. We shot hours of video. And now we are ready to present you the most outstanding students' project of 2010 – «IIR TV».

IIR TV is an informational and entertaining program that covers the most interesting events of the Institute's life during the first term of 2010-2011.