«Лови момент»

11.01.2011
28 грудня у книгарні «Є» відбулось оголошення результатів і урочисте нагородження переможців першого поетичного конкурсу для студентів КНУ ім. Тараса Шевченка «Турнір поетів». Організатором конкурсу виступив студентський сайт КНУ «Лови Момент!». «Турнір поетів» стартував у листопаді цього року і об’єднав понад 120 поетів університету з 16 факультетів та інститутів. Почесним гостем церемонії був член журі конкурсу Дмитро Васильович Стус – син видатного українського поета Василя Стуса, письменник, лауреат Шевченківської премії.
Вже заздалегідь були відомі імена двох переможців у номінації «Глядацьких симпатій»– вони були обрані шляхом голосуванням на сайті «Лови Момент!» (у голосуванні взяли участь понад 5000 чоловік). Відвідувачі сайту обрали Віру Моторко і учасницю під псевдонімом ПАННА-ЦЕ-Я. Перемогу в номінації видавництва Грані-Т «За поетичну майстерність» здобув Ігор Астапенко. Переможцем в номінації «Вибір сайту Лови Момент!» було названо J.P. Soler. Абсолютним переможцем поетичного конкурсу «Турнір поетів» судді назвали Загорку Лємпіцку. Всі переможці отримали книжкові подарунки і дипломи. Головною родзинкою зустрічі стало читання фіналістами конкурсу своїх нових поезій. Було оголошено, що «Турнір поетів» стане регулярним. Другий «Турнір» стартує навесні 2011 року.

Фото: Христина Гладка Прес-центр