Надзвичайний і Повноважний Посол Ісламської Республіки Іран в ІМВ

15.12.2010
15 грудня 2010р. Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка зустрічав Надзвичайного і Повноважного Посла Ісламської Республіки Іран в Україні пана Акбара Гасемі Алі-Абаді. Пан Посол зустрівся з директором інституту проф. Володимиром Копійкою та поспілкувався зі студентами ІМВ. Пан Алі-Абаді виступив з промовою, в якій йшлося про місце Ірану в сучасному світі, його зовнішні орієнтири та основні напрямки його політичного курсу. Крім того, пан Посол детально розповів про ядерну програму Ірану та про підтримку його країною мирного співіснування з усіма державами світу. Аудиторія зацікавилася виступом Надзвичайного і Повноважного Посла з огляду на запитання, що їх поставили студенти після виступу. Зустріч видалася обопільно корисною та пізнавальною як для студентів, так і для гостей, які мали змогу поспілкуватися з майбутніми представниками української дипломатії. Наприкінці зустрічі директор ІМВ Володимир Копійка вручив пану Послу почесну медаль інституту.

Чрезвычайный и Полномочный Посол Исламской Республики Иран в ИМО
15 декабря 2010р. Институт международных отношений Киевского национального университета имени Тараса Шевченко встречал Чрезвычайного и Полномочного Посла Исламской Республики Иран в Украине господина Акбара Гасеми Али-Абади. Господин Посол встретился с директором института проф. Владимиром Копейкой и пообщался со студентами ИМВ. Господин Али-Абади выступил с речью, которая касалась места Ирана в современном мире, его внешних ориентиров и основного направления его политического курса. Кроме того, господин Посол детально рассказал о ядерной программе Ирана и о поддержке его страной мирного сосуществования со всеми государствами мира. Аудиторию заинтересовал доклад Чрезвычайного и Полномочного Посла, учитывая вопросы, которые задавали студенты после выступления. Встреча оказалась обоюдно интересной и познавательной как для студентов, так и для гостей, которые имели возможность пообщаться с будущими представителями украинской дипломатии. В конце встречи директор ИМВ Владимир Копейка вручил господину Послу почетную медаль института.

Extraordinary and Plenipotentiary Ambassador of Islam Republic of Iran in Ukraine Mr. Akbar Gasemi-Aliabadi in the IIR
December 15th 2010 the Institute of International Relations of Kyiv National Taras Shevchenko University welcomed Extraordinary and Plenipotentiary Ambassador of Islam Republic of Iran in Ukraine Mr. Akbar Gasemi-Aliabadi. Mister Ambassador met with the Director of the Institute prof. Kopiyka and associated with the IIR students. The meeting begun with the congratulatory word of the Director of the Institute, who presented the respected Ambassador and yielded the floor to him. Mister Aliabadi made a speech which covered a place of Iran in the modern world, main directions of its external police and general political course. In addition, Ambassador told in detail about the nuclear program of Iran and about the support of peaceful coexistence with all states of the world by his country. An audience was interested by the lecture of Extraordinary and Plenipotentiary Ambassador, considering the questions which set students after his performance. The meeting appeared to be interesting and cognitive for both students and guests who had the opportunity to associate with future representatives of Ukrainian diplomacy. At the end of the meeting the Director of the Institute granted a medal of the Institute to the respected Ambassador.