Творчість студентів-правників

14.12.2010
Нещодавно вокальна студія Студентського парламенту юридичного факультету порадувала нас творчим вечором, що був присвячений Дружбі. Неймовірно тепла та дружня атмосфера, чарівна музика та неперевершена поезія – неповторність миті, спогади, що назавжди залишаться у нашій пам’яті. На вечорі були присутні викладачі та студенти факультету, котрі отримали справжню насолоду від побаченого та почутого. Гарний настрій був забезпечений усім. А результатом систематичних репетицій і такого роду вечорів стали досягнення наших студентів на вечорі-конкурсі авторської пісні та поезії, що минулого тижня відбувся у клубі «Планета». Барташова Наталія та Мартинов Ігор зайняли 3 місце зі своєю авторською піснею, а Белінська Олена зайняла 2 місце із авторською поезією. Бажаємо подальшого натхнення нашим студентам-правникам!!!

Прес-центр Студентського парламенту юридичного факультету