Кубок спортивно-туристичного комплексу “Синяк”

12.03.2004
Портал ДКЗ (http://dkz.info) запрошує команду студентів міста Києва з гірськолижного спорту прийняти участь у змаганнях за Кубок спортивно-туристичного комплексу “Синяк”, який проходитиме 21 та 22 березня 2004 року на гірськолижних трасах СТК “Синяк”.

Команда формується на сторінках ”Неофіційної газети”. Для участі у змаганнях надсилайте заявки за адресою newspaper@univ.kiev.ua до 15-го березня.

КЛАСИФІКАЦІЯ ЗМАГАНЬ:

Особиста першість серед професіоналів та любителів гірськолижного спорту у слаломі гіганті на "КУБОК ГОРИ СИНЯК-2004" під егідою Федерації лижного спорту Закарпаття, (підсумок сезону 2004 р.).

Команди будуть поселятися на турбазах «Водограй» та в санаторії "ПЕРЛИНА КАРПАТ" (за пільговими цінами).

Поспішайте! Кількість пільгових місць обмежена!

19 березня. Поселення. Тренування на трасах СТК безкоштовно (за рахунок ДКЗ).
20 березня. Поїздка у відкритий Олімпійський басейн термальних вод (м. Берегово).
21 березня. Відкриття. Змагання серед любителів. Особиста першість.
22 березня. Старти серед професіоналів. Особиста першість. Закриття змагань.
23 березня. Катання безкоштовно (за рахунок ДКЗ). Від’їзд.

Головний спонсор змагань «Fisher-Mukachevo».

Деталі на форумі ДКЗ.

Олександр Міхненко