«Візерунки Середньовіччя»

10.12.2010
9 грудня в Музеї історії Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулося відкриття виставки «Візерунки Середньовіччя» (керамічний посуд 11-13 ст.).
Вперше на виставці представлено унікальну по кількості і різноманіттю колекцію столового посуду, піднятого науковцями з морського дна за останні п’ять років. Декан історичного факультету Віктор Колесник привітав усіх охочих роздивитися унікальні знахідки вчених та студентів-археологів і відзначив, що 10 років плідної роботи у рамках спільного українсько-французького науково-технічного проекту «Дніпро» приносить очевидні результати. Серед них і це експедиційне дослідження керамічного посуду 11-13 століть виставлене на стендах. Надзвичайний та Повноважений посол Франції в Україні пан Жак Фор теж висловив задоволення від співпраці і наголосив на необхідності її позширення на інші сфери. Проректор з науково-педагогічної роботи Петро Бех високо оцінив роботу українських та французьких підводних археологів, а також подякував Посольству Франції за підтримку в організації виставки. Федерація підводного спорту і підводної діяльності України відзначила студентів історичного факультету Наумчука Артема і Коберника Олександра (курс 4) та Юрченко Катерину ( 3 курс) за активну участь у підводних археологічних експедиціях.