Презентація збірки поезії «Подих Китаю»

01.12.2010
30 листопада в залі мистецтв Інституту філології відбулася презентація збірки поезії Людмили Скирди «Подих Китаю». Збірку видано українською та китайською мовами. Людмила Михайлівна Скирда - член Спілки письменників України, лауреат літературних премій імені Андрія Малишка, Григорія Сковороди, Володимира Винниченка, Івана Кошелівця, Заслужений діяч мистецтв України. Студенти із задоволенням слухали розповіді про екзотичну країну з дивовижною історією, невмирущими віковими традиціями та особливим побутом, що сьогодні дивує світ своїм супердинамічним розвитком. Тож поетесі було поставлено чимало запитань, особливо від тих, хто вивчає китайську мову і мріє відвідати Китай. Одночасно присутні насолоджувалися музикою поезії, що звучала обома, такими не схожими одна на одну мовами.