Міс географічного факультету - 2010

17.11.2010
16 листопада в клубі «Планета» географи обирали Міс факультету. Цьогоріч номінанток на здобуття головного призу було сім. Серед них: Інна Удовиченко (III курс); Світлана Шуман, Оля Аврамченко, Інна Степанець, Олена Смілянець (II курс), Владислава Кульпач та Олександра Буракова (Iкурс).
Для отримання титулу «Міс географічного факультету - 2010», учасницям довелося пройти нелегкий шлях підготовки та репетицій. Під час конкурсів претендентки демонстрували свої таланти: танцювали, виконували пісні, презентували найкращі міста світу і України, брали участь у вирішенні ситуації-імпровізації.
Головний конкурс факультету – Міс-2010 – обрав свою переможницю. Нею стала студентка 3-го курсу Інна Удовиченко.