Практика на базі військових частин

15.11.2010
З метою покращення практичної підготовки фахівців виховної та соціально-психологічної роботи рішенням Вченої ради Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) започатковано завершення вивчення кожного змістовного модуля дисциплін спеціалізації проведенням практичних занять на базі військових частин.
11 листопада 2010 року курсанти 3-го та 5-го курсів ВІКНУ спеціальності «Політологія» взяли участь у методичних зборах керівників груп гуманітарної підготовки структурних підрозділів Генерального штабу Збройних Сил України, військово-навчальних закладів, військових частин та установ Київського гарнізону.
Це дало змогу курсантам усвідомити вимоги керівництва Збройних Сил України до організації гуманітарної підготовки у новому навчальному році, ознайомитися із змістом нових керівних документів, зустрітися з випускниками Військового інституту попередніх років.
Начальник групи зв’язків із громадськістю Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка Сергій Льовін