Військові юристи підвищили кваліфікацію

03.11.2010
Вдруге в історії Збройних Сил України з 11 по 30 жовтня 2010 року на базі кафедри військового права військового факультету фінансів і права (ВФФП) Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) були проведені курси підвищення кваліфікації фахівців юридичної служби Збройних Сил України.
До проведення занять залучались досвідчені науково-педагогічні працівники кафедри: кандидат юридичних наук полковник юстиції Петрів І.М., кандидат юридичних наук підполковник Коропатнік І.М, підполковник Рудник О.О., кандидат філософських наук професор Макаренко Н.Г., доцент кафедри Шульгін В.В., доцент кафедри Качан І.І, старший викладач Чумачов О.М., а також юристи-науковці державних органів влади та Вищого адміністративного суду України, зокрема кандидат юридичних наук професор Базов В.П..
У ході навчальних занять особлива увага була присвячена проблемним питанням правового забезпечення військової діяльності, військовим аспектам міжнародного права, питанням удосконалення механізму реалізації прав людини в умовах військової служби, основам законодавчої та нормотворчої техніки при підготовці проектів актів військового законодавства України.
30 жовтня 2010 року відбулося складання комплексного екзамену відповідно до вимог Плану-програми навчання та урочисте вручення слухачам свідоцтв про закінчення курсів, яке здійснив начальник ВФФП полковник Лісовський В.І.
Вітаючи випускників з успішним завершенням навчання, полковник Лісовський В.І. звернув увагу на провідну роль юристів у ефективному правовому забезпеченні діяльності Збройних Сил України, важливість системи курсової підготовки при їх подальшому просуванні по службі, визначив найкращих слухачів курсів та побажав всім якісного й відповідального виконання службових обов’язків.

Начальник групи зв’язків із громадськістю Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка Сергій Льовін