Діалог в Єгипетському центрі

01.11.2010
27 жовтня Єгипетський центр арабської мови та культури відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Марокко в Україні Саубрі Абдельжаліль. У зустрічі взяли участь заступник директора Інституту філології з міжнародних зв’язків М.Л. Іваницька, директор Єгипетського центру О.Г. Хоміцька, студенти та викладачі кафедри Близького Сходу. Розповівши присутнім про історію та сучасність своєї країни, її систему освіти, результати останніх українсько-марокканських переговорів, навівши цікаві факти про життя у Марокко, шановний гість запросив аудиторію до діалогу. Студенти скористалися цією нагодою, поставивши пану Послу численні запитання, що вирізнялися своєю різноплановістю та масштабністю: від мови викладання в марокканських університетах і національних страв до проблеми боротьби з бідністю та продовольчої політики Марокко. Студенти вразили шановного гостя гарним рівнем знання арабської мови, великим інтересом до арабської мови та культури, глибокою обізнаністю з проблематикою сучасного міжнародного життя. Пан Посол висловив сподівання на те, що подібні зустрічі стануть традиційними, а у студентів з’явиться можливість відвідати таку яскраву та самобутню країну як Марокко. Також пан Посол виявив бажання залучати студентів до марокканських культурних та освітніх заходів, які відбуватимуться в майбутньому в Україні.