Розпочався новий сезон у Чемпіонаті України з гандболу!

11.10.2010

24 вересня 2010 року розпочався новий сезон у Чемпіонаті України з гандболу серед жіночих команд Вищої Ліги, в якому бере участь команда КНУ імені Тараса Шевченка ( «Університет» м.Київ ).
На даний момент зіграно 4 гри, із яких наша команда здобула 3 перемоги ( 2 перемоги над «МОШВСМ» м.Миколаїв та 1 перемога над «БВУФК» м.Бровари ).
8-9 жовтня 2010 року команда КНУ імені Тараса Шевченка приймала у спорткомплексі університету команду «МОШВСМ» м.Миколаїв. Наша команда здобула дві впевнені перемоги.
Головний тренер команди «Університет» – завідувач кафедри фізичного виховання та спорту Кочергіна Тетяна Іванівна. Тренер команди – викладач кафедри фізичного виховання та спорту Ковальчук Світлана Костянтинівна.
Наступні домашні ігри команди «Університет» відбудуться 12-13 листопада 2010 року у спорткомплексі КНУ імені Тараса Шевченка ( пр. Глушкова, 2 ). В гості завітає команда «Політехнік» м.Донецьк. Запрошуємо всіх бажаючих прийти та підтримати улюблену команду!

Тетяна Чернишова, викладач кафедри фізичного виховання та спорту.