Шана і повага ветеранам

01.10.2010
Університетська громада урочисто і тепло відзначила Міжнародний день громадян похилого віку та День ветерана. На факультетах та в інститутах ветеранів запросили на влаштовані для них святкові заходи, багатьох старійшин відвідали вдома, де щиро привітали і надали необхідну допомогу. В Червоному корпусі у приміщенні Ради ветеранів війни та праці відбулося спільне засідання президії Ради та Ради старійшин університету під головуванням визнаного і незаперечного ветеранського лідера професора Маргарити Олександрівни Карпенко. За багаторічну сумлінну роботу 5 ветеранів-старійшин, які мають особливі заслуги перед університетом, наказом ректора нагороджено Почесною грамотою КНУ, співробітникам, які активно працюють з ветеранськими осередками на факультетах і в інститутах оголошено Подяку і нагороджено Грамотою університету. Потім всі разом прийшли до Пам’ятного знаку, куди від ректорату, профкому, Рад ветеранів та старійшин, факультетів, інститутів, інших університетських підрозділів було покладено квіти. По закінченні урочистостей наших шановних ветеранів було запрошено на зустріч, де за горнятком чаю вони поспілкувалися, почули теплі слова вітання та побажання довголіття, доброго здоров’я і ще довгих років плідної роботи на ниві виховання молодого покоління.

br