Українознавство - 2004. Календар-щорічник

26.02.2004
У календарі перелічено основні національні та релігійно-звичаєві свята, річниці віхових подій. Вміщено матеріали, що стосуються основних пам'ятних дат з минулого і сучасного України - історичних подій, круглих дат від дня народження та смерті видатних суспільних, наукових та культурних діячів, що народилися в Україні або працювали на її теренах. Основне спрямування концепційних матеріалів - українська соборність як зароджене у давнину ідейно-культурне та спільнотно-державне явище, зактуалізоване на часовому зрізі цілого минулого тисячоліття, включно з сьогоденням.

Для учнів і вчителів середніх шкіл, студентів та викладачів вищих навчальних закладів, усіх, хто цікавиться проблемами українознавства, української історії та культури.

The list of great national and traditional holidays with worship and ritual specialities, as so as important anniversaries is completed in the annual Calendar. It is also composed the materials dealing with epochal and memorial dates of Ukrainian history: known and unknown events, jubilees of birth and of prominent figures of social, scientific and cultural activity, which have native origin and others participants of the different Ukrainian processes. Conceptual materials, devoted to the sobornist’ (unitism) as phenomenon which is active presented in Ukrainian historical time of past millenium, including the contemporanity.

Українознавство - 2004. Календар-щорічник / Упорядн. Валентина Піскун, Анатолій Ціпко, Олена Щербатюк. - Київ: Українська Видавнича Спілка, 2003. - 240 с.