Н А К А З Про відзначення 65-ої річниці закінчення Другої світової війни

25.08.2010
Відповідно до Розпорядження Кабінету міністрів України від 11 серпня 2010 р. № 1617-р про заходи з відзначення 65-ї річниці закінчення Другої світової війни висловлюю глибоку вдячність ветеранам війни і праці університету, бойовим і трудовим учасникам Великої Вітчизняної війни і
н а к а з у ю :
1. Структурним підрозділам університету здійснити урочисті заходи з вшанування визначної історичної події.
Відповідальні: керівники підрозділів, вересень 2010 року.

2. Організувати святкові привітання колективів вищих навчальних закладів країн–учасників антигітлерівської коаліції під час Другої світової війни.
Відповідальний: Іванов О.Ф., до 01.09.2010 року.

3. Провести тематичні лекції, бесіди з історії Другої світової війни.
Відповідальний: Колесник В.Ф., вересень 2010 року.

4. Організувати тематичні виставки художньої та наукової літератури, документів, фотоматеріалів, присвячених подіям Другої світової війни.
Відповідальний: Патриляк І.К., вересень 2010 року.

5. Установити почесну варту біля Пам’ятного знаку викладачам і студентам університету, загиблим у боях Великої Вітчизняної війни.
Відповідальний: Балабін В.В., 02.09.2010 року.

6. Провести покладання квітів до могили Невідомому солдату у парку Слави та Пам’ятного знаку викладачам і студентам університету, загиблим у боях Великої Вітчизняної війни від колективу Київського університету (Головний корпус).
Відповідальні: Капустян В.В., Грибок О.П., 02.09.2010 року.

7. Контроль за виконання наказу покласти на проректора Шевченка В.П.

Ректор Л.В. Губерський

Погоджено: