Україна відзначає офіційне свято: День захисника Вітчизни

26.02.2004
Cьогодні в Україні - День захисника Вітчизни. Свято відзначають згідно Указу Президента України з 1999 року. У часи СРСР 23 лютого був днем Радянської армії, тож і сьогодні, за традицією, вітають у першу чергу військових. Проте третина українців ставиться до свята, як до дня чоловіків.

23 лютого - свято за звичкою. Колись – День Червоної армії, сьогодні – День захисника Вітчизни. Майже половина українців сприймає його як всенародне, інші – як "чоловіче професійне свято".

23 лютого в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка – це передусім день вшанування світлої пам’яті загиблих студентів та викладачів університету.

Керівництво університету разом зі студентами та викладачами поклали квіти до Пам’ятного знаку загиблих в роки Великої Вітчизняної війни, пом’янули їх хвилиною мовчання. Щоб в цей день ніхто не відчув себе забутим, Рада ветеранів університету організувала святковий обід, товариські зустрічі ветеранів війни та праці з колегами й друзями.