Кавалерський хрест Федерального ордена „За заслуги перед Федеративною Республікою Німеччина“ для пана д-ра Сойка

14.06.2010
Посол Гаймзьот вручив панові д-ру Івану Сойку Кавалерський хрест Федерального ордена „За заслуги перед Федеративною Республікою Німеччина“. Цим було відзначено багаторічну, невтомну діяльність пана д-ра Сойка на громадських засадах у німецько-українському діалозі в царині науки, культури й політики. Цілою низкою наукових і культурних проектів пан д-р Сойко наполегливо сприяв поглибленню українсько-німецьких відносин.
Зокрема він уже протягом багатьох років є координатором співпраці між Київським Національниму університетом імені Тараса Шевченка та університетами міст Констанц і Лейпциг у галузі германістики на громадськиї засадах. Крім того, він разом з музичним директором Констанцського університету започаткував обмін університетськими хорами, який триває вже понад 10 років.