Конференція з фізики рідин

21.05.2010
21травня у Актовій Залі Київського національного університету відбулося відкриття Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні проблеми фізики рідкого стану речовини».
На відкритті конференції виступив ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, академік НАН України Леонід Губерський, академік НАН України, головний учений секретар академії наук України, доктор фізико-математичних наук, Анатолій Загородній, професор Університету Бремена(Німеччина) Шроер Вольфрам.
Мета конференції – підтримати тенденції розвитку науки у світі для популяризації знань, обміну досвідом, ознайомлення із передовими досягненнями науковців в 2001 р.
У роботі конференції беруть участь понад 1000 учасників з 40 країн світу. Будуть висвітлені проблеми фундаментальної фізики рідин та рідкого стану, результати найсучасніших досліджень квантових рідин, медико-біологічної ролі рідин у забезпеченні життєвих процесів, а також радіаційної фізики рідин, що будуть використовуватися у ядерних реакторах нових поколінь.
Конференція триватиме з 21 по 24 травня 2010 року.