Бажані гості з Університету Констанц

18.05.2010
З 16 по 19 травня в університеті з робочим візитом перебуває делегація Університету-партнера з міста Констанц (Німеччина), співпраця з яким триває ось уже 18 років. До нас прибули ректор професор Ульріх Рюдігер, проректор з міжнародних зв»язків професор Катаріне Гольцінгер, керівник міжнародного відділу Регіна Зоннтаг-Крупп, уповноважена по співпраці з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка доктор біології Елізабет Гросс, професор математики Райнгар Ракке та віце-канцлер університету Гельмут Генгстлер. В ході візиту відбулися робочі зустрічі німецьких освітян на факультетах. Зокрема, на механіко-математичному, фізичному, радіофізичному та біологічному. На останньому делегація з університету Констанц передала у дарунок сімдесят два мікроскопи фірми Leitz як гуманітарну допомогу кафедрі ботаніки. Відбувся відбір стипендіатів для місячної роботи в бібліотеці Університету м. Констанц (д-р Елізабет Гросс та доц.. Олександр Іванов). Відбулися також зацікавлені бесіди з учасниками проекту «Студентське самоврядування в Україні та Німеччині». Численні зустрічі з гостями провів проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв»язки) Петро Бех. 18 травня делегацію прийняв ректор університету Герой України, академік Леонід Губерський. В ході дружньої розмови за участю представників факультетів, студентського активу було обговорено перспективи відносин двох університетів, що плідно і конструктивно розвиваються.