Вечір пам'яті

присвячений прийдешньому великому святу –
65-річчю Перемоги у Великій Вітчизняній війні
1941- 45 рр.

Студенти, аспіранти і викладачі Інституту журналістики у творчій співдружності з колегами з інших інститутів та факультетів Київського національного університету імені Тараса Шевченка, за сприяння Молодіжного центру культурно-естетичного виховання КНУ, підготували урочистий захід, в якому поєднуються спогади учасників та очевидців подій страшної війни, розповіді молоді про неї, про видатних полководців і про фронтових кореспондентів, а також мелодії воєнних літ і пісні, написані на пошанування героїзму воїнів-переможців.

Початок вечора – о 16 годині за адресою:
вул. Мельникова, 36/1,
зал засідань Вченої ради (ІІІ поверх)

У програмі – виступи Народної хорової капели «Дніпро» Молодіжного центру культурно-естетичного виховання Київського національного університету імені Тараса Шевченка (художній керівник – Ірина Душейко), Народного ансамблю української музики «Роксоланія» Молодіжного центру культурно-естетичного виховання КНУ у складі студентів та аспірантів Інституту філології (художній керівник – заслужений працівник культури України Іван Павленко), літературні й музичні номери, підготовлені студентами та аспірантами Інституту журналістики, Військового інституту, Інституту філології, юридичного факультету КНУ, Київського міжнародного університету тощо.

Запрошуємо всіх охочих завітати на наш вечір!