Ярмарок Вакансій "Імпульс - 2010"

19.04.2010
21 квітня 2010 року в університеті відбудеться непересічна подія. З 11.00 до 17.00 за адресою м. Київ, проспект академіка Глушкова 2, корпус 5 (хол радіофізичного факультету) Ви матимете змогу поспілкуватись з представниками найуспішніших світових і вітчизняних компаній-роботодавців та отримати можливість стати частиною їх команди, знайти престижну та високоплачувану роботу.

Список компаній учасниць ярмарку вакансій "Імпульс-2010":
Advanced International Translations, KPMG, Ernst & Young, Sun InBev Ukraine, Все про бухгалтерський облік, CMK, British American Tobacco, Fozzi group, Deloitte, Procter & Gamble, Coca-Cola, Nielsen, Materialise, Microsoft, Google, MTC Україна, Nexia DK, Kraft Foods, Сredit Collection Group, Quadrox, NetCracker, CК "Провіта" та інші

Відвідавши блок освітньо-презентаційних програм, Ви маєте можливість особисто поспілкуватись з людьми, що досягли успіху у бізнесі, представниками компаній-роботодавців та профільної преси:
12:20 – «Презентація компанії British American Tobacco»
13:10 – «Презентація компанії NetCracker»
14:15 – «Презентація компанії Google»
15:10 – «Презентація компанії Materialise»
16.10 - Спеціальний гість - PR менеджер компанії
МТС Пилипенко Максим: “I-де-я?”

Адміністрація Центру працевлаштування.