До 65-річниці Великої Перемоги

17.04.2010
17 квітня вся планета відзначала День довкілля. Проте, хто знає яким було б довкілля і природнє, і соціальне, якби 65 років тому радянський солдат не встановив знамено Перемоги над поваленим рейхстагом.
В пам'ять про викладачів, студентів, співробітників та аспірантів, які всі свої сили, своє життя поклали на вівтар Перемоги, за пропозицією Ради ветеранів університету, на площі біля корпусу фізичного факультету 17 квітня було закладено алею пам'яті.

Ректор університету Л.В.Губерський, ветерани війни, ветерани університету, студентські активісти посадили на площі липи, берізки, ялинки.

Пройдуть роки і своїми кронами ці дерева будуть нагадувати прийдешнім поколінням про найвизначніший подвиг ХХ століття.