З візитом освітяни з Гамбурга

16.04.2010
З 14 по 18 квітня в нашому університеті перебуває делегація юридичного факультету Гамбурзького університету (Німеччина) в складі заступника декана юридичного факультету професора д-ра Штефана Йотера та професора д-ра Гінріха Юліуса.
16 квітня відбулася зустріч німецьких освітян з проректором університету з наукової роботи Валерієм Григоруком, начальником управління міжнародних питань та представниками юридичного факультету нашого університету. Йшлося про розробку спільних навчальних програм, обмін студентами, аспірантами, докторантами, а також про створення певної структури (наприклад, центру ), що буде координувати напрямки співпраці.
Відбулося попереднє обговорення Меморандуму про наміри з наукової співпраці між юридичним факультетом Київського національного університету та юридичним факультетом Гамбурзького університету.
Підписання Меморандуму дасть змогу обом університетам підвищити якість підготовки студентів та аспірантів, а також поглибити рівень наукових досліджень.