День історичного факультету

16.04.2010
15-го квітня в університеті відбувся День історичного факультету. Декан факультету член -кореспондент НАН України В.Ф.Колесник зустрівся з майбутніми абітурієнтами, які мріють про професію історика, їхніми батьками, та гостями факультету, розповів про його історію,начальний процес та відповів на запитання . На урочистостях з нагоди факультетського свята були присутні Голова Верховної РадиУкраїни , голова Наглядової Ради університету випускник КНУ Володимир Литвин, випускник історичного факультету, митрополит Переяслав-Хмельницький і Бориспільський, вікарій Київської єпархії , ректор Київської Духовної Академії і Семінарії Димитрій, ректор університету Леонід Губерський. Володимир Литвин розповів про перспективи історичної науки ірозвиток нашої держави.. Відбувся святковий концерт силами студентської самодіяльності та друзів факультету.