ВСЕУКРАЇНСЬКА ОЛІМПІАДА ДЛЯ СТАРШОКЛАСНИКІВ за напрямами: „Психологія”, „Соціальна робота”

07.04.2010
Факультет психології Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує учнів старших класів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій, студентів коледжів – всіх, хто мріє стати психологом чи соціальним працівником взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді для старшокласників за напрямами «Психологія» та «Соціальна робота», яка відбудеться 17 квітня 2010 р. у рамках Днів факультету психології-2010 за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 60, ауд. 314 (початок – 11-00, реєстрація – з 9-30).

До участі в олімпіаді запрошуються.

Робочі мови олімпіади: українська, російська, англійська.

Форма участі в олімпіаді:
- виконання (письмово), комплексної конкурсної роботи, яка включатиме:
1) розв’язання творчих завдань;
2) написання есе;
3) відповідь (за вибором із запропонованого переліку тестових завдань) на
запитання з біології, історії, української мови та літератури.

В особливих випадках (учасник з особливим потребами, перебування за межами України) можлива заочна участь в олімпіаді (виконання комплексної конкурсної роботи на Інтернет-порталі факультету в режимі on-line).

Заявки щодо участі в олімпіаді надсилати на адресу електронної пошти:
psy-univ@ukr.net , факс (044) 235-13-93 або за адресою м. Київ, вул. Володимирська, 60, факультет психології.

Довідки та інформація за телефоном: (044) 239-31-64

Контактні особи: Коптіла Оксана Володимирівна, Павлова Оксана